Volkan YILANCI

Grafik Tasarım Uzmanı

YETENEKLERİM

Photoshop 89%
WordPress 61%
Illustrator 71%
InDesign 60%
Corel Draw 92%
Premiere 40%
3DS Max 35%
Autocad 40%
Vray 35%

Kullandığım Cİhazlar

Esko Kongsberg Dijital Kesim CNC 85%
Canon Profesyonel Yazıcılar 92%
Roland Baskes 75%
Uv Flatped Baskı Makinası (Oce Arizona) 85%
Lazer Gravür Makinaları (Universal/Gravograph ) 90%
Profesyonel Ofis Yazıcıları 80%

İLETİŞİM

HAKKIMDA

Eğitim hayatım bittikten sonra çeşitli işlerde çalıştım, daha sonra gelişen bilgisayar teknolojisine meraklanıp bilişim sektörüne yöneldim. Bir süre sonra içimdeki tasarlama, üretme isteğinin de beni yönlendirmesi ile kendimi grafik tasarım üzerine geliştirdim.

Özel sektörde bugüne kadar, promosyon, reklam, dijital baskı üzerine hizmet veren firmalarda grafik tasarım uzmanı olarak görev aldım. Bir dönem 3D Modelleme & Görselleştirme alanında da çalışmalar yaptım, şu an ağırlıklı olarak grafik tasarım ve rölyef tasarım çalışmaları yapıyorum.

Duyarlı, işine bağlı, üretken, pratik, sorumluluk sahibi, gelişime açık, kendine ve çevresine değer katmayı seven, çözüm üreten, analitik bir zihne, güçlü sezgilere, uzun vadede plan yapma kabiliyetine sahip, hayatı ve yaşamayı çok seven bir insan olarak kendimi tanımlayabilirim.

İŞ DENEYİMLERİM

2012-2017

Tuna Dijital Reklam

Reklam ve Dijital Baskı alanında faaliyet gösteren Tuna Dijital Şirketinde Grafik tasarım uzmanı ve baskı operatör olarak görev aldım.

2007 - 2012

Neon Lazer Reklam

Reklam tanıtım promosyon hizmeti veren ajans da grafik tasarımcı olarak görev aldım.

2003 - 2007

Nokta Bilgi İşlem

Nokta bilgi işlem bilgisayar satış, teknik destek hizmetleri veren bir firmaydı. Firma da  teknik servis personeli olarak çalıştım. 

Herşey bir fikirle başlar!

Tasarıma dair tüm çalışmalarda sizlere destek olup, markanızın kalite ve bilinirlik seviyesini artırmamız için veya merak ettiğiniz konular ile ilgili benimle hemen iletişime geçebilirsiniz.​

+90 535 011 8005

Bana Yazın!
Paylaş
Göster
Gizle