Volkan YILANCI

Serbest çalışan dijital rölyef/heykel modelleme uzmanı

HAKKIMDA

Eğitim hayatım bittikten sonra farklı sektörlerde hayatı deneyimledikten sonra bilişim sektörüne yöneldim. İlerleyen süreçte içimdeki tasarlama, üretme isteğinin ve hayatın da beni yönlendirmesi ile grafik tasarım ile ilgili işlerde çalıştım.

Özel sektörde bugüne kadar, promosyon, reklam, dijital baskı üzerine hizmet veren firmalarda grafik tasarım uzmanı olarak görev aldım. Bir dönem 3d Modelleme & Görselleştirme alanında da çalışmalar yaptım, şu an ağırlıklı olarak 3d Organik Modelleme ve 3d rölyef modelleme çalışmaları, 3d Printerlarda ve cnc takım tezgahlarında imal edilebilen 3 boyutlu modellerin dijital çizimlerini yapmaktayım. 

Lütfen portfolyoma bir göz atın ve ilgileniyorsanız benimle temas kurmaktan çekinmeyin.


Education I finished my life and experienced life in different sectors. I then headed to the informatics sector. I start working in graphic design business with designing, producing and high imagination request.

In the private sector to date, promotion, advertising, advertising on digital printing on the companies served as a graphic design specialist. I’ve done studies in a period of 3D modeling & visualization area, mainly in 3D organic modeling and 3D relief modeling work. I make digital drawings of 3D models that can be manufactured on 3D printer and CNC machine benches.

I’m sensitive, I am connected to my job, my productive, my practice, responsibility, I am open to development, I like to live life and live.

Please take a look at my portfolio and feel free to contact me if you are interested.

PROGRAM BİLGİLERİM

Corel Draw 92%
Photoshop 70%
Keyshot 61%
Zbrush 68%
Artcam 95%
3DS Max 30%
Marvelous Designer 37%

Geçmişte Kullandığım Makinalar

Profesyonel Dijital Baskı Yazıcıları 80%
Lazer Gravür Makinaları (Universal/Gravograph ) 90%
Uv Flatped Baskı Makinası (Oce Arizona) 85%
Roland Baskes 75%
Canon Profesyonel Yazıcılar 92%
Esko Kongsberg Dijital Kesim CNC 85%
3 Eksen CNC 85%

Sizden haber almak isterim!

Formu doldurun veya bana bir e-posta gönderin

 
Paylaş
Göster
Gizle
Scroll to Top
Verified by ExactMetrics