Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /var/www/vhosts/volkanyilanci.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Bir saat boyunca bisiklet sürdüğünüzde ne olur? - Volkan Yılancı

Bir saat boyunca bisiklet sürdüğünüzde ne olur?

  1. İlk 10 dakika:

Özgürlük hissi kalbinizde çarpar (önerilen günlük alım miktarınızın% 100’ü.) Hızlı hızlı pedal çevirirken anında büyük bir mutluluk yaşarsın.

2- 20’nci Dakika:

Hazzınız, aktivitede bir patlamaya neden olacak şekilde aniden yükseliyor. Vücudunuz derin, rejeneratif uykuyu önleyebilecek stres hormonu olan kortizolden kurtuluyor.

İlgili resim

3- 30’ncu Dakika:

Beyine kan akışı ve oksijen artar. Gülümsemeye devam edin, çünkü haftanın beş günü bu kadar uzun sürüyorsanız, kanepede uzanan patatesler  kadar hasta olmamanız muhtemeldir.

cycling freedom ile ilgili görsel sonucu

4- 45’nci Dakika:

Serotonin ve endorfinler kan akışına salınır ve ruh halinizi iyileştirir. Diğer bisikletçi dostları selamla, yoldan geçenlere gülümse; hayatının bir kısmını dışarıda geçiriyorsun.

cycling freedom ile ilgili görsel sonucu

5- 50’nci Dakika:

Yol aldığın her kilometrede,

kalp hastalığı riskini,

hiç egzersiz yapmayanların yarısından daha aza inmesini sağlıyorsun. Devam et!

cycling freedom ile ilgili görsel sonucu

6- 60’ncı Dakika:

Aklın devreye giriyor. Haz  düzeyini daha da artırarak sürüşe devam ediyor musun? Yoksa bir gün daha depoda mı saklayacaksın? Her iki durumda da, bir patlama yaşadın.

cycling freedom ile ilgili görsel sonucu

7- 60’ncı Dakikadan sonra:

İçinizdeki çılgın parti devam ederken, biraz yiyecek veya içecek almanız gerekebilir. Bir bar (pub) veya enerji barı, ikisi de kabul edilebilir – Seçim size kalmış.

cycling beer ile ilgili görsel sonucu

Okuduğunuz, için teşekkür ederim, herhangi bir sorunuz veya öneriniz var ise yorum kısmına yorum yazmayı, yazacak hiçbir şey bulamıyorsanız, sadece “Teşekkür ederim” yazmanız beni mutlu edecektir. Ayrıca sosyal ağlarınız da bu yazıyı paylaşmayı unutmayın lütfen! Sağlıklı ve mutlu sürüşler dilerim.


Merhaba ben Volkan, bisiklete binmeyi, tasarlamayı, üretmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Youtube kanalımda bisiklet, kamp, seyahat, eğlence ve macera temalı vlogları üretiyorum. Ürettiğim içerikler ilginizi çekiyorsa tekerin dönmesine katkı sağlamak için, kanalım’a abone olup videolarımı beğenmeyi ♡ unutmayın lütfen.

 https://www.youtube.com/volkanyolda

Destek olmak ister misiniz?

 https://www.patreon.com/volkanyolda

Başka bir yazıda görüşmek üzere takipte kalın, hoşçakalın!

►İnstagram: http://instagram.com/volkan_yilanci

Volkan Yılancı.

Paylaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle
Scroll to Top
Verified by ExactMetrics