Brooks saddles bag bisiklet çamurluk tozluğu yapım şablonu

Merhaba dostlar, bu yazımda bisiklet sever dostlara faydalı olabileceğini düşündüğüm bir paylaşım yapacağım.

Şehir ve tur bisikletlerinde çamurluk uzunlukları yeterli miktarda olmadığı durumlarda, yağmurda yapılan sürüşlerde özellikle ön tekerden ayağınıza fazla su sıçratabiliyor. Brooks markası buna çözüm olarak, 1937 çamurluk kapağının tasarımından esinlenerek, tozluk olarak Brooks seler için kullanılan deriden yapılan brooks çamurluk tozluğu yapmış. Bu çamurluk kapağı 2 vida ve cıvata ile montaj ediyorsunuz.

brooks çamurluk tozluğu ile ilgili görsel sonucu

  Bende bu ürünü kendim yapmak için taslağını çizdim. Çizim dosyalarını indirip herhangi bir lazer kesimci’de veya kendiniz kesip yapabilirsiniz.

Dosya winrar ile sıkıştırılmıştır. İndirdikten sonra mouse ile sağ tıklayıp açılan menüden, “buraya çıkart (extract here)” seçeneğine tıklarsanız dosyalar dışarı çıkacaktır. Farklı formatlarda kaydedilmiş dosyalardan istediğinizi kullanabileceksiniz.

Dosyalar, “ai, eps, pdf ve jpg şeklinde kaydedilmiştir.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz var ise yorum kısmına yorum yazmayı, yazacak hiçbir şey bulamıyorsanız, sadece “Teşekkür ederim” yazmanız beni mutlu edecektir. Ayrıca sosyal ağlarınız da bu yazıyı paylaşmayı unutmayın lütfen!

Merhaba ben Volkan, bisiklete binmeyi, tasarlamayı, üretmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Youtube kanalımda bisiklet, kamp, seyahat, eğlence ve macera temalı vlogları üretiyorum. Ürettiğim içerikler ilginizi çekiyorsa tekerin dönmesine katkı sağlamak için, kanalım’a abone olup videolarımı beğenmeyi ♡ unutmayın lütfen.

 https://www.youtube.com/volkanyolda

Destek olmak ister misiniz?

 https://www.patreon.com/volkanyolda

Başka bir yazıda görüşmek üzere takipte kalın, hoşçakalın!

►İnstagram: http://instagram.com/volkan_yilanci

Volkan Yılancı.

İndirme Linki: https://drive.google.com/file/d/18am-wPLUtHroUy0KxaByCz-BbwwzBRRc/view?usp=sharing

Paylaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle
Scroll to Top
Verified by ExactMetrics