Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /var/www/vhosts/volkanyilanci.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Bisiklet Kaset Ruble Tutma Anahtarı Yapım Şablonu - Volkan Yılancı

Bisiklet Kaset Ruble Tutma Anahtarı Yapım Şablonu

Categories Grafik TasarımPosted on

Merhaba, bisiklet severler ve kendi bakımlarını kendi yapmak isteyenlere faydalı olabileceğini düşündüğüm, Bisiklet Kaset Ruble Tutma Anahtarı Yapım Şablonunu sizinle paylaşacağım.

Bisikletinizin rublesini sökmeniz gereken durumlarda elinizde,” ruble sökme anahtarı” olup da tutucu yok ise sıkıntı yaşayabilirsiniz. Malum son zamlar ve döviz kurlarından dolayı hazır satılan anahtarların fiyatları çok yükseldi. Elinizde eski bir zincir var ise yapmanız gereken şey çok basit.

Verdiğim şablonu kullanarak 4 mm çelik vb. lama malzemeyi verilen ölçülerde kestirip eski zinciri takıp ruble tutma anahatarı olarak kullanabilirsiniz.

Dosya İndir

Dosya winrar ile sıkıştırılmıştır. İndirdikten sonra mouse ile sağ tıklayıp açılan menüden, “buraya çıkart (extract here)” seçeneğine tıklarsanız dosyalar dışarı çıkacaktır. Farklı formatlarda kaydedilmiş dosyalardan istediğinizi kullanabileceksiniz.

Dosyalar, “ai, eps, pdf ve jpg şeklinde kaydedilmiştir.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz var ise yorum kısmına yorum yazmayı, yazacak hiçbir şey bulamıyorsanız, sadece “Teşekkür ederim” yazmanız beni mutlu edecektir. Ayrıca sosyal ağlarınız da bu yazıyı paylaşmayı unutmayın lütfen!

Merhaba ben Volkan, bisiklete binmeyi, tasarlamayı, üretmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Youtube kanalımda bisiklet, kamp, seyahat, eğlence ve macera temalı vlogları üretiyorum. Ürettiğim içerikler ilginizi çekiyorsa tekerin dönmesine katkı sağlamak için, kanalım’a abone olup videolarımı beğenmeyi ♡ unutmayın lütfen.

 https://www.youtube.com/volkanyolda

Destek olmak ister misiniz?

 https://www.patreon.com/volkanyolda

Başka bir yazıda görüşmek üzere takipte kalın, hoşçakalın!

►İnstagram: http://instagram.com/volkan_yilanci

Volkan Yılancı.

İndirme bağlantısı

https://drive.google.com/file/d/1vHItF4WRUejfFUymoS8xuR3tzq5auxg4/view?usp=sharing

Paylaş

Grafik Tasarım Uzmanı, Bisiklet sever, gezi sever, blogger

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle
Verified by ExactMetrics