Büyük Boy Dünya Haritası Çizimi Satın Al

 

Vektör grafik nedir?

 

Vektör: Grafikler çözünürlükten bağımsız, herbir nesne matematiksel ifadelerle oluşturulan ve en önemlisi detay kaybetmeden herhangi bir boyuta yeniden ölçeklendirilebilen grafik türüdür. Çiziminize İstediğiniz ölçüde yaklaşın hiçbir şekilde bozulma ve pixelleşme göremezsiniz

 

Bu büyük boy siyasi vektörel dünya haritası gerçekten çok detaylı ve büyük ebatlıdır. Piyasadaki diğer haritalardan en büyük avantajı tamamen vektörel çizim olup istenilen ebatlarda büyütülüp değer kaybı olmadan kullanılabilmektedir.

 

Dünya haritası üzerinde her ülke rahat algılanması adına renklendirilip ülke sınırları belirginleştirilmiştir, ayrıca eyalet sınırları da belirgindir.Harita üzerinde; şehirler büyüklüklerine göre işaret verilip sınıflandırılmış, okyanus akıntıları derinlikleri çizilmiştir, önemli dağlar yükseklikleri ile birlikte belirtilmiştir. Harita 1/20 ölçekte çizilmiştir. Duvardan duvara uygulanabilen bu harita, istediğiniz boyutlarda, ister iç, ister ise dış mekanda, ofis, ev, makam odası, okullar, toplantı odaları vb. alanlarda kullanabilirsiniz.

 

Harita ile ilgili örnek görseller aşağıdadır. Bu vektörel harita ile ilgili sorularınız için lütfen benimle iletişime geçiniz.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz var ise yorum kısmına yorum yazmayı, yazacak hiçbir şey bulamıyorsanız, sadece “Teşekkür ederim” yazmanız beni mutlu edecektir. Ayrıca sosyal ağlarınız da bu yazıyı paylaşmayı unutmayın lütfen!

Merhaba ben Volkan, bisiklete binmeyi, tasarlamayı, üretmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Youtube kanalımda bisiklet, kamp, seyahat, eğlence ve macera temalı vlogları üretiyorum. Ürettiğim içerikler ilginizi çekiyorsa tekerin dönmesine katkı sağlamak için, kanalım’a abone olup videolarımı beğenmeyi ♡ unutmayın lütfen.

 https://www.youtube.com/volkanyolda

Destek olmak ister misiniz?

 https://www.patreon.com/volkanyolda

Başka bir yazıda görüşmek üzere takipte kalın, hoşçakalın!

►İnstagram: http://instagram.com/volkan_yilanci

Volkan Yılancı.

e-posta: volkanyilanci@gmail.com

5/5
Paylaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle
Scroll to Top
Verified by ExactMetrics